Понеділок, 20 листопада, 2017

День Святої Трійці

dsc_01444 червня, День Святої Трійці, П’ятидесятниця, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив Божественну літургію та Вечірню з читанням трьох колінопреклоненими молитвами та виголосив проповідь у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві.  На запричасному - протоієрей Валерій Яблонський зачитав послання Священного Синоду до єпископату, духовенства, чернецтва та мирян з нагоди 25-ої річниці Харківського Архієрейського Собору Української Православної Церкви.

За церковною традицією свята, владика виголосив молитву на освячення зілля та разом із духовенством покропив святою водою квіти й зелень, які принесли вірні до храму.

Напередодні, увечері, архієрей очолив Всенощне бдіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві.

Під час Вечірньої літія звершувалася з хресною ходою навколо собору.

У другій половині дня митрополит Августин звершив чин освячення образу  Покрови Пресвятої Богородиці у вигляді скульптури в с. Розкішна Ставищенського благочиння, яка була виготовлена коштом голови благодійного фонду "Фортеця" Олександром Ференцем у подарунок громаді, з нагоди 460 річчя заснування села.