Середа, 20 вересня, 2017

Митрополит Августин звершив Богослужіння на малій батьківщині

img_80886 червня, на третій день свята П’ятидесятниці, за традицією, відзначається престольне свято церкви на честь Святої Трійці у с. Глушкевичі Гомельскої області (Білорусь), яке є малою батьківщиною митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина. На запрошення Преосвященнішого Леоніда, єпископа Туровського і Мозирського,  митрополит Августин відвідав село, де народився, та разом з єпископом Леонідом і сонмом духовенства звершив святкове богослужіння.

Щорічно вже понад 20 років поспіль третій день Святої Трійці збирає усе населення села Глушкевичі до новозбудованого храму. Після богослужіння в Будинку культури відбулося урочисте зібрання з нагоди 65-річчя від Дня народження митрополита Августина. В концертній  програмі звучали виступи і вистави у виконані школярів та дорослих мешканців села а також учасників Архієрейського хору Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Біла Церква.