Середа, 20 вересня, 2017

Керуючий єпархією звершив Божественну літургію у смт. Рокитне

dsc_052714 червня, день пам’яті преподобного Агапіта Печерського, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив Божественну літургію та виголосив проповідь у храмі на честь цього святого у смт. Рокитно. Архіпастирю співслужили секретар єпархії протоієрей Михаїл Кобулей, благочинний Рокитнянського округу протоієрей Олександр Тарасюк, духовенство Білоцерківського і Рокитнянського благочинь.

За заслуги перед Українською Православною Церквою та з нагоди 70-ти річчя від Дня народження митрополит Августин вручив орден святителя Миколая Чудотворця Горовому Петру Петровичу, якого його удостоїв Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Потім владика відвідав Успенську Києво-Печерську Лавру, де звершив молебень в Ближніх печерах перед мощами преподобного Агапіта Печерського для військових лікарів.