Субота, 16 грудня, 2017

Престольне свято Білоцерківського чоловічого монастиря

img_1901

1 серпня, пам’ять преподобного Серафима Саровського - престольне свято Білоцерківського чоловічого монастиря.  Владика очолив ранню Божественну літургію та виголосив проповідь у приділі на честь преподобного Серафима Саровського у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві.

Йому співслужили намісник Свято-Серафимівського монастиря архімандрит Амвросій (Єрохін) з братією обителі, намісник Ржищівського Спасо-Преображенського чоловічого монастиря ігумен Тихон (Гарасюк) та клірики єпархії.

Напередодні митрополит Августин очолив Всенощну у кафедральному соборі.

Цього дня митрополит Августин, на запрошення директора та художнього керівника Київського Академічного обласного музикально-драматичного театру імені П.К. Саксаганського Ускова В'ячеслава Валентиновича відвідав театр разом з завідувачем канцелярії Білоцерківської єпархії священиком Андрієм Чернишем, де звершив молебень, виголосив повчання та привітав працівників театру і акторів з початком нового сезону.