Середа, 23 серпня, 2017

25-річчя високомобільних десантних військ України

img_2031

2 серпня, День 25-річчя  високомобільних десантних військ України, на перехресті доріг Тулинці – Грушів – Пії – Канів відбулося  відкриття пам’ятника  "Десантникам-парашутистам".

Біля пам’ятного меморіалу митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин виголосив слово і звершив заупокійну літію за загиблими десантниками на цій землі під час виконання операцій, а також за всіма десантниками що загинули у роки Другої світової війни, в Афганістані, на територіях інших держав та при виконанні бойових завдань на сході України. Йому співслужили секретар Білоцерківської єпархії протоієрей Михаїл Кобулей, благочинний та духовенство Миронівського благочиння.

На церемонії відкриття монументу були присутні керівник апарату Київської обласної державної адміністрації В’ячеслав Кучер, перший заступник голови адміністрації Костянтин Жданов, голова Миронівської районної ради Валентина Усик, голова районної громадської організації ветеранів України Ігор Савченко, голова спілки ветеранів України Віктор Шмаков, голова Української спілки ветеранів Афганістану Сергій  Червонописький, голова Київської обласної організації ветеранів Микола Томашов, делегації районних, міських ветеранських організацій Київської, Черкаської, Житомирської  областей.

На почесній варті біля пам’ятника були вихованці військово-патріотичного клубу «Ніхто крім нас» спілки воїнів інтернаціоналістів Таращанського району.

Цього дня митрополит Августин взяв участь в урочистих заходах на честь 25-ої річниці ВДВ Збройних сил України та 87-ої річниці ВДВ у парку «Перемога»  у м. Київ. Владика виголосив слово і звершив заупокійну літію за всіма десантниками що загинули у роки Другої світової війни, в Афганістані, на територіях інших держав та при виконанні бойових завдань на сході України. Також з нагоди 60-річчя від Дня народження голови Української спілки ветеранів Афганістану Сергія Червонописького митрополит Августин вручив йому орден преподобного Іллі Муромця II ступеня.