Понеділок, 20 листопада, 2017

Керуючий єпархією освятив храм на території Кагарлицької виправної колонії №115

img_468129 серпня митрополит Білоцерківський та Богуславський Августин відвідав державну установу «Кагарлицька виправна колонія (№115)», з нагоди освячення храму на честь святої  великомучениці Анастасії Узорішительниці, настоятелем якого є протоієрей Тимофій Лаганович.

Керуючий єпархією митрополит Августин разом із Високопреосвященнішим митрополитом Переяслав-Хмельницьким і Вишневським Олександром у співслужінні благочинного протоієрея Михаїла Афоніна та духовенства Ржищівського та Кагарлицького благочинь звершили освячення церкви та відправили в ній першу Божественну літургію.

За Богослужінням архіпастир вручив настоятелю церкви чергову священицьку відзнаку - мітру. Після завершення Літургії владика виголосив вітання і подяку усім, хто трудилися над спорудженням храму Божого. Архіпастир відзначив орденом УПЦ святителя Миколая Чудотворця начальника державної установи «Кагарлицька виправна колонія (№115)» підполковника Віталія Тарана, грамотою Блаженнішого Митрополита Онуфрія заступника начальника підполковника Олексія Тимченка, грамотою Керуючого Білоцерківською єпархією майора Руслана Поночовного.