Середа, 20 вересня, 2017

Архіпастирський візит до села Бикова Гребля

img_587412 вересня, благовірного князя Олександра Невського, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав Олександро-Невську парафію у селі Бикова Гребля Білоцерківського благочиння, з нагоди 25-річчя від дня її відкриття.

За Божественною літургією архіпастирю співслужили секретар єпархії протоієрей Михаїл Кобулей, благочинний Білоцерківського округу протоієрей Валерій Тихоненко, настоятель храму священик Андрій Черниш, клірики Білоцерківського та Таращанського благочинь.

За Богослужінням владика вручив настоятелю храму чергову священицьку нагороду − наперсний хрест, з нагоди 25-річчя від Дня народження та у зв'язку з займаною посадою завідувача канцелярії Білоцерківської єпархії.

Згідно рапорту настоятеля церкви, відзнаками Білоцерківської єпархії та благословенними грамотами були відзначені голова села Курінний Віктор Валентинович, благодійники і парафіяни церкви.