Понеділок, 20 листопада, 2017

Представники єпархії взяли участь у конференції Синодального відділу релігійної освіти, катехізації і місіонерства УПЦ

viber image23 листопада у Свято-Покровській Голосіївській Пустині у м. Києві пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція "Біблійна історія та християнська етика" в освітньому просторі України. З благословення Керуючого єпархією у роботі Конференції взяли участь голова єпархіального відділу духовної освіти та катехізації протоієрей Ігор Ковровський, голова Інспекції з контролю за діяльністю недільних шкіл протоієрей Петро Довгун, вчитель курсу Біблійна історія та християнська етика Кагарлицької ЗОШ I-III ст. ім. В.П. Дашенька Л.А Мартиненко, начальник циклу психолого-педагогічних дисциплін Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України І.В. Пахомов, доцент кафедри педагогіки, психології та освітнього менеджменту КВНЗ КОР "Академії неперервної освіти"  В.С. Перерва. Учасники Конференції виступали з доповідями.