Понеділок, 20 листопада, 2017

Священики єпархії взяли участь у святковій зустрічі воїнів 72 Окремої механізованої бригади

1225.big5 листопада на площі перед міськвиконкомом Білої Церкви відбулася урочиста зустріч воїнів 72 Окремої механізованої бригади, які повернулися зі зони бойових дій на Сході України на місце їх постійної дислокації у м. Білій Церкві.

У зустрічі воїнів від кліриків Білоцерківської єпархії взяли участь настоятель храму преподобного Іллі Муромця протоієрей Димитрій Марандюк, настоятель храму мучениці Тетяни у смт Терезино протоієрей Володимир Дейбук, настоятель храму Святої Трійці у с. М. Вільшанці протоієрей Володимир Романішин та настоятель храму святителя Луки, архієпископа Кримського у м. Білій Церкві протоієрей Володимир Фадєєв, який від імені митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина та духовенства Білоцерківської єпархії виголосив вітання.

Фото з офіційного сайту Білоцерківської міської ради