Понеділок, 20 листопада, 2017

Керуючий єпархією представив нового священика для Тетіївського благочиння

img_90874 листопада у день пам'яті Казанської ікони Пресвятої Богородиці митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав парафію на честь Казанської ікони Богоматері у с. Денихівці Тетіївського благочиння.

Архіпастир у співслужінні благочинного протоієрея Василія Волянюка та духовенства Тетіївського благочиння звершив Божественну літургію з хресною ходою та виголосив проповідь.

Напередодні, увечері, під час Всенощного бдіння архіпастир висловив подяку за пастирські труди настоятелю церкви протоієрею Феодору Попадюку та, згідно поданого ним прохання у зв'язку з погіршенням стану здоров'я, почислив його за штат Білоцерківської єпархії. Владика також представив парафії нового настоятеля протоієрея Сергія Богаченка.