Понеділок, 20 листопада, 2017

Престольне свято Кислівського жіночого монастиря

IMG_93736 листопада ікони Пресвятої Богородиці «Всіх скорботних Радість», митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав жіночий монастир святих Царствених мучеників у селі Кислівка Таращанського району з нагоди храмового свята обителі. Владика очолив Божественну літургію і виголосив проповідь. Йому співслужили настоятель монастиря архімандрит Трифон (Зінченко), благочинний Таращанського округу протоієрей Сергій Козюк з духовенством благочиння.

Після Літургії було звершено молебень і хресний хід у село Буда (попередня назва села – Монастирка) до місця, де, за переданням, раніше існував древній печерний монастир. Тут завершився молебний спів хресної ходи, митрополит Августин виголосив повчання, після чого звершив заупокійну літію за монаха Мануїла і всіх братій, що тут подвизалися.