Понеділок, 20 листопада, 2017

Архієпископ Сєверодонецький і Старобільський Никодим звершив Літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Біла Церква

2017-11-14_12362412 листопада у неділю, з благословення митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина, Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Біла Церква очолив Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Сєверодонецький і Старобільський.

Архіпастирю співслужили секретар Сєверодонецької єпархії архімандрит Іринарх (Тимчук), благочинний Лисичанського округу Сєверодонецької єпархії архімандрит Мефодій (Агафонов) та духовенство собору.

Після Євангелія владика виголосив проповідь, а вкінці Літургії звернувся до вірних з подякою за молитви за нього і Сєверодонецьку багатостраждальну паству та дав усім архіпастирське благословення.

***

Архієпископ Сєверодонецький і Старобільський Никодим у минулому вікарій Білоцерківської єпархії. З 31 травня 2007 по 20 липня 2012 р. ніс послух секретаря єпархії.

Фото прес-служби Сєверодонецької єпархії