Субота, 23 червня, 2018

Богослужіння неділі Торжества Православ'я

img_530525 лютого, Неділя 1-ша Великого посту, Торжество Православ’я, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив у Спасо-Преображенському соборі в м. Білій Церкві чин Торжества Православ’я, який завершився Хресним ходом навколо собору з іконами та іншими святинями. Потім владика відправив Божественну літургію і виголосив проповідь. Архіпастир також провів нараду разом із ключарем собору ієромонахом Олексієм (Сологубом) та трудівниками храму.

Цього дня у кафедральному собору пройшла благодійна справа, яку звершили вихованці недільної школи при храмі Архістратига Михаїла у с. Матюші. Діти збирали кошти на лікування отроковиці Іоанни, яка має діагноз ДЦП, продаючи свої художні роботи, які малювали на заняттях недільної школи.