Субота, 23 червня, 2018

Митрополит Августин відправив заупокійну молитву за воїнів, що визволяли Болгарію від османського ярма

img_55083 березня, з нагоди Дня незалежності Болгарії, 140- річчя визволення від Османського поневолення на старому Звіринецькому кладовищі у Києві, біля пам'ятника воїнам-визволителям, які загинули за Свободу болгарського народу, зібралися керівники Посольства Болгарії в Україні, члени правління Товариства дружби «Україна—Болгарія», представники низки громадських організацій.

Біля величного монумента воїнам-героям відбулася урочисте богослужіння. З благословення Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, заупокійну літію звершив митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, голова Синодального відділу із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України.