Субота, 23 червня, 2018

Молебень з нагоди дня пам'яті засновнику Білої Церкви

img_57425 березня, благовірного князя Ярослава Мудрого, духовенство Білої Церкви на чолі з митрополитом Білоцерківським і Богуславським Августином звершили молебень на Замковій Горі − історичному місці заснування Білої Церкви, перед пам'ятником святого благовірного князя Ярослава Мудрого, біля храму святого великомученика Георгія Побідоносця.

У вітальному слові архіпастир відзначив, що наша молитва біля пам'ятника святого князя є проявом любові до нього, адже він наш батько і місто ним засноване − благословенне. Хоч воно має і складну долю, але його, як показали останні події, минають усякі погроми, захоплення, каліцтва. Владика побажав вірним бути справжніми патріотами, такими яким був святий князь Ярослав: вчити своїх дітей, дбати про добробут, не ділити, а об'єднувати. Архіпастир висловив подяку духовенству та вірним і прикликав на всіх Боже благословення.