Субота, 23 червня, 2018

Діти недільних парафіяльних шкіл відвідали Білоцерківський медичний коледж

img_526128 березня у рамках єпархіальної соціальної програми для дітей-підлітків "Обери професію", діти та підлітки - вихованці недільних шкіл: при Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Біла Церква та храмів у смт. Терезине, с. Матюші разом зі священиками відвідали КВНЗ КОР "Білоцерківський медичний коледж". На порозі навчального закладу їх гостинно зустрів директор коледжу Фуголь Володимир Васильович та лікар-інфекціоніст Лугова Таміла Михайлівна.

Після знайомства з історією коледжу Таміла Михайлівна зробила екскурсію аудиторіями коледжу, розповідаючи про особливості навчання та перспективу трудової діяльності. Варто зазначити, як повідомив нам директор коледжу, що нині медичні лікувальні заклади Україна лише на 40% забезпечені молодшими спеціалістами, і це є тривожним сигналом для майбутнього нашої Держави.

Після отримання теоретичних знань діти на практиці доторкнулись до медичної справи. На макеті пацієнта вони вчилися робили укол, знайомилися з розташуванням внутрішніх органів людини та в мікроскоп розглядали мертве тіло вірусу.

Екскурсія у медколедж справила хороше враження та дала тему для роздумів.

Після подяки та фото з керівником медичного закладу, діти за обідом обговорили побачене та поділилися враженнями.